ویرایش پایانامه

کاربر گرامی ؛

سلام

حتما قبل از ارائه پایان نامه خود به دانشگاه ، استاد راهنما از شما می خواهد که پایان نامه را طبق تنظیماتی و دستور العملی که در دانشگاه به تصویب آموزش کل رسیده است مرتب و ویرایش کنید ؟

وب سایت مهندسی برق خوزستان در راستای این موضوع بخشی را جهت ویرایش پایان نامه های شما طبق دستور العمل ویرایشی دانشگاه راه اندازی نموده است .

** توجه : بخش ویرایش پایان نامه برای افرادی که در رشته های برق و کامپیوتر در حال تحصیل هستند ، می باشد . در ضمن سایر رشته ها نیز می تواند از این بخش استفاده نموده اما تخفیفی به آن ها تعلق نخواهد گرفت .

** توجه : قیمت ویرایش برای افراد رشته برق و کامپیوتر ۱۵۰ تومان و افراد سایر رشته ها صفحه ای ۲۰۰ تومان می باشد .

** توجه : جهت انجام ویرایش ، فایل ورد و دستور العمل دانشگاه خود را با عنوان « ویرایش پایان نامه » به ایمیل info_bahan_gfx@yahoo.com ارسال نموده و سپس فرم زیر را پر نموده و هزینه را پرداخت نمائید . توجه داشته باشید به سفارشاتی که نهایی نشده باشند ( هزینه پرداخت نشده باشد ) ترتیب اثر داده نخواهد شد .

** توجه : زمان تحویل و ارسال پروژه از ۱۲ الی ۴۸ ساعت می باشد .

توجه : در صورت دریافت تخفیف بیشتر ، موضوع را با پشتیبان سایت از طریق تماس با ما با وی مطرح نمائید . 

توجه: پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است!

به عدد وارد شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>