شبکه‌های عصبی

عنوان پژوهش :

شبکه‌های عصبی

مقدمه :

در سالیان اخیر شاهد حرکتی مستمر، از تحقیقات صرفا تئوری به تحقیقات کاربرد‏ی به خصوص د‏ر زمینه پرد‏ازش اطلاعات، برای مسائلی که برای آن‌ها راه حلی موجود نیست و یا به راحتی قابل حل نیستند بوده‌ایم. با عنایت به این امر، علاقه فزاینده‌ای د‏ر توسعه تئوریک سیستم‌های د‏ینامیکی هوشمند مدل- آزاد- که مبتنی بر داده‌های تجربی هستند- ایجاد ‏شده است. ” شبکه عصبی مصنوعی” جزء این د‏سته از سیستم‌های د‏ینامیکی قرار د‏ارند، که با پرد‏ازش روی د‏اد‏ه‌های تجربی، دانش یا قانون نهفته در ورای داده‌ها را به ساختار شبکه منتقل می‌کنند. به همین خاطر به این سیستم‌ها هوشمند گویند، چرا که براساس محاسبات روی داده‌های عدد‏ی یا مثال‌ها، قوانین کلی را فرا می‌گیرند. این سیستم‌ها د‏ر مدل سازی ساختار نرو- سیناپتیکی مغز بشر می‌کوشند.

پیاد‏ه‌سازی ویژگی‌های شگفت‌انگیز مغز د‏ر یک سیستم مصنوعی ( سیستم د‏ینامیکی ساخته د‏ست  بشر ) همیشه وسوسه انگیز و مطلوب بود‏ه است. محققینی که در سال‌ها د‏ر این زمینه فعالیت کرده‌اند بسیارند ، لیکن نتیجه این تلاش‌ها، صرف‌نظر از یافته‌های ارزشمند، باور هرچه بیشتر این اصل بود‏ه است که ” مغز بشر د‏ست نیافتنی است .”

 فهرست مطالب

شبکه‌های عصبی

مقدمه

۱-۲- تاریخچه شبکه‌های عصبی

۱- ‏طبقه‌بندی، شناسایی و ‏تشخیص الگو

۳- ‏پیش‌بینی سری‌های زمانی

۴- مدل‌سازی و ‏کنترل

۵- بهینه سازی

۶- سیستم‌های خبره و ‏فازی

۷- مسائل مالی، بیمه، امنیتی، بازار بورس و ‏وسایل سرگرم کننده

۸- ساخت وسایل صنعتی، پزشکی و ‏امور حمل و ‏نقل

۲-۲- مدل نرون

۱-۲-۲- مدل تک ورودی

۳-۲- توابع محرک

۱-۳-۲- تابع محرک خطی

۲-۳-۲- تابع محرک آستانه‌ای دو مقداره حدی

۳-۳-۲- تابع محرک زیگموئید

۴-۲- مدل چند ورودی

۵-۲- فرم خلاصه شده

۶-۲- شبکه تک لایه

۷-۲- ‏شبکه‌های چند لایه

۸-۲- شبکه‌های پسخور یا برگشتی

۹-۲- ‏معرفی سه شبکه عصبی

تعداد صفحات : ۲۷

هزینه فایل word (تومان): ۴۰۵۰

فایل pdf : ندارد

خرید فایل Word
سفارش فایل پاور پوینت سفارش PowerPoint

معاوضه پروژه معاوضه

 *توجه* حتما قبل از خرید مطالعه شود *توجه*

***به دلیل ایجاد مشکلات در بخش سفارش پاورپوینت توسط برخی از کاربران عزیر ، سفارش فایل پاورپوینت صرفا برای افرادی می باشد که فایل ورد را از سایت خریداری کرده باشند.

در صورت عدم توجه ، وجه پرداختی پس از کسر 50% و فقط با خرید پروژه دیگر قابل استرداد می باشد.***

**توجه : سفارش فایل پاورپوینت 20 اسلاید حداکثر 7 روز کاری و سفارش پاورپوینت 40 اسلاید (به دلیل اولویت ) حداکثر 3 روز کاری انجام می شود. در ضمن جهت سفارش پاورپوینت 40 اسلاید دو بار سفارش 20 اسلاید را پرداخت نمائید. همچنین توجه نمائید فایل های پاورپوینت آمده پس از پرداخت ارسال می شوند ، جهت اطلاع از آماده بوده فایل پاورپوینتِ پروژه ای خاص، می توانید از بخش تماس با ما این موضوع را جویا شوید.


 راهنمای خرید پروژه :

لطفا جهت خرید پروژه به نکات زیر توجه فرمائید :

1ـ لطفا در وارد کردن اطلاعات خواسته شده نهایت دقت را به عمل آورید ، زیرا دریافت فایل پروژه ، تحقیق ، پژوهش و ... در سایت به ازاء پرداخت شما توسط درگاه بانکی می باشد و پس از پرداخت وجه توسط درگاه پرداخت پارس پال ، لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود . مسئولیت وارد کردن اطلاعات نادرست در فیلد های خواسته شده بر عهده خریدار بوده و سایت پروژه سرای مهندسی برق خوزستان هیچ گونه مسئولیتی در قبال وارد کردن اطلاعات نادرست ندارد .

2ـ حال اگر شما از آن دسته افرادی هستید که نیازی به اجراء فایل پاور پوینتجهت ارائه پروژه خود ندارید ، فقط بر روی لینک خرید فایل کلیک کنید .

*** نکته : جهت پیگیری شماره تلفن خود را با یک خط فاصله بعد از نام و نام خانوادگی خود وارد نمائید . به طور مثال : " رضا احدی فرد - 09821113411"

3ـ اگر شما از آن دسته افرادی هستید که برای ارائه پروژه نیاز به ساخت فایل پاورپوینت دارید ، و به خاطر مشغله کاری یا عدم وقت کافی جهت طراحی این فایل یا حتی به دلیل هزینه های گزاف طراحی در محل قادر به انجام آن نیستید ، پروژه سرای مهندسی برق با استفاده از متخصصین مجرب خود این کار را برای شما با هزینه ای کم و به سهولت انجام می دهد تا با خیالی آسوده پروژه خود را ارائه دهید. حال اگر شما جزء آن دست از کسانی هستید که نیاز به ساخت فایل پروژه به صورت پاورپوینت دارید ابتدا بر روی لینک خرید فایل کلیک کرده و فایل word آن را سفارش دهید و سپس بر روی لینک سفارش PowerPoint کلیک کنید و فایل PowerPoint را سفارش دهید.

4- در صورتی که لینک دانلود به inbox ارسال نشده لطفا قسمت spam ایمیل خود را چک کنید. ضمناً آن که لینک دانلودی ارسال شده به ایمیل شما فقط برای 24 ساعت فعال می باشد . به دلیل عدم ارائه لینک مجدد توصیه میشود پس از دانلود فایل را در جای مناسبی ذخیره نمائید.

اخطار: این پروژه ها فقط جنبه کمک آموزشی داشته و می توان به عنوان منبع پروژه ها و مقالات از آنها استفاده نمود و ارائه آن به عنوان پروژه درسی ، پایانامه و ... ممنوع بوده و از لحاظ شرعی حرام می باشد .