سفارش پاورپوینت

کاربر گرامی ؛

سلام

وب سایت برق خوزستان جهت یاری دانش آموزان ، دانشجویان و سایر افراد مخاطب سایت خود، در تمامی مراحل تحصیل اقدام به راه اندازی بخش سفارش پاورپوینت نموده است . این بخش به صورت ذیل اقدام به خدمات رسانی می کند :

۱- افرادی که پروژه ، تحقیق و … داشته و برای ارائه مطلب نیاز به فایل پاورپوینت دارند .

۲- افرادی که سفارش پروژه از سایت ما را داده و حال نیاز به سفارش پاورپوینت دارند .

**توجه : این بخش صرفا برای افرادی که در حال تحصیل در رشته های برق ( تمامی گرایشات ) و کامپیوتر ( تمامی گرایشات ) می باشد .

** توجه : افرادی سایر رشته ها نیز قابلیت درخواست فایل پاورپویت را دارند ، ولی تخفیفات به این دسته افراد تعلق نخواهد گرفت .

** توجه : قیمت هر اسلاید پاورپوینت برای رشته های برق و کامپیوتر که فایل پروژه را از سایت ما خریداری نموده اند اسلایدی ۳۵۰ تومان ، افرادی که رشته برق و کامپیوتر بوده ولی فایل را از سایت ما خریداری ننموده اند یا فایل خود را جهت سفارش ارائه داده اند اسلایدی ۵۰۰ تومان ، افرادی که کلا رشته برق و کامپیوتر نبوده اسلایدی ۶۰۰ تومان می باشد .

پس از سفارش ، فایل Word خود را به یکی از نشانی ایمیل های info_bahan_gfx@yahoo.com ارسال کرده و سپس از قسمت زیر درخواست خود را برای ما ارسال کنید .

بدیهی است در صورت درخواست فراوان کاربران برای سفارش پاورپوینت اولویت با افرادی خواهد بود که ابتدا وجه سفارش را پرداخت کرده و سپس فایل Word را برای ما ارسال کرده باشند .

مدت زمان لازم برای اجرای هر سفارش ۲۴ الی ۹۶ ساعت کاری می باشد .

توجه: پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است!

به عدد وارد شود

با تشکر از شما

با آرزوی موفقیت شما دانشجوی گرامی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>