سفارش ترجمه

کاربر گرامی؛

سلام

تمامی دانشجویان مهندسی برق در گرایش های قدرت ، الکترونیک ، کنترل و انتقال توزیع می توانند مقالات تخصصی و لاتین دروس خود را با کمترین هزینه به متخصصان سایت مهندسی برق خوزستان سپرده و با خیال آسوده ترجمه متون خود را با بالا ترین کیفیت با تنظیمات درخواستی دریافت نماید .

** توجه : سفارشات بر اساس تعداد کلمه مشخص می شود . طبق تعرفه هر ۲۵۰ کلمه معادل یک صفحه می باشد . 

** توجه :  قیمت هر صفحه ترجمه به صورت عمومی ۳۰۰۰ هزار تومان برای مهندسین برق و کامپیوتر ، برای سایر رشته ها ۳۵۰۰ تومان می باشد . 

** توجه : قیمت هر صفحه ترجمه به صورت تخصصی توسط کارشناسان ارشد برق و کامپیوتر با ویرایش و ترجمه روان برای مهندسین برق و کامپیوتر ( تمامی گرایشات ) به ازا هر صفحه ۴۵۰۰ تومان می باشد .

** توجه : جهت مشخص شدن تعداد کلمات فایل خود را با Subject «تعیین تعداد صفحه» با ذکر نام و نام خانوادگی، شماره تلفن تماس به ایمیل info_bahan_gfx@yahoo.com ارسال نموده و منتظر ارسال پاسخ بمانید .

** توجه : پس از مشخص شدن تعداد صفحات و در صورت نیاز به ترجمه ، از فرم زیر اقدام به پرداخت هزینه نهایی نمائید. پس از مدت زمان مشخص شده ، سفارش شما ترجمه و برای شما ارسال خواهد شد . 

توجه : در صورت دریافت تخفیف بیشتر ، موضوع را با پشتیبان سایت از طریق تماس با ما با وی مطرح نمائید . 

توجه: پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است!

به عدد وارد شود

** توجه : شما می توانید نمونه ترجمه را از اینجا دانلود نمائید . 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>