انواع آنتن هایBTS

عنوان پژوهش :

انواع آنتن هایBTS

پروژهای که با عنوان آنتن های BTS در پیش روی شما  قرار دارد بیشتر درمورد آشنایی با BTS می باشد و به صورتی معرفی BTS را آغاز میکند که نشان میدهد وقتی کاربران تلفن همراه مشغول استفاده از دستگاه خود هستند،به کمک کدامیک از قسمتهای ( یا بطور واضح تر آنتن های) سیستم یا شرکت مخابرات است که به راحتی در حال استفاده می باشند.

و نشان خواهیم داد که موبایل ها بطور مستقیم فقط با آنتن هایی به نام BTS در ارتباط هستند اما استفاده از موبایل جهت برقرار کردن ارتباط با سایر موبایل ها وظیفه سنگینی است که BTS در این وظیفه نقش کوچکی را سهیم است.

فهرست مطالب :

فصل اول :  انواع آنتن های BTS

مقدمه

۱-آنتن های:macro cell

۲-آنتن های :microcell

۳-آنتن هایpicocell

شرکت های سازنده آنتن

طرح آزمایشی تولید جدیدترین نسل آنتن های بی تی اس دنیا در کشور

سیر تکاملی BTS های شرکت نوکیا

دلیل کاهش ارتفاع آنتن

آنتن های V-POLE

آنتن های X-pole

آنتن های X-pole  باند GSM-900

آنتن های X-pole  باند GSM-1800

پلاریزاسیون

شماره سایت هایBTS

مراجع

تعداد صفحات :۱۵

هزینه پروژه:  ۱۵۰۰ تومان

هزینه فایل پاورپوینت آماده برای ۲۷ اسلاید : ۱۲۱۵۰ تومان

هزینه ارائه مطلب (Power Point) : برای ۲۰ اسلاید ۷۰۰۰ تومان

خرید فایل Word
خرید فایل پاورپوینت آماده
سفارش فایل پاور پوینت سفارش PowerPoint

 

معاوضه پروژه معاوضه

 *توجه* حتما قبل از خرید مطالعه شود *توجه*

***به دلیل ایجاد مشکلات در بخش سفارش پاورپوینت توسط برخی از کاربران عزیر ، سفارش فایل پاورپوینت صرفا برای افرادی می باشد که فایل ورد را از سایت خریداری کرده باشند.

در صورت عدم توجه ، وجه پرداختی پس از کسر 50% و فقط با خرید پروژه دیگر قابل استرداد می باشد.***

**توجه : سفارش فایل پاورپوینت 20 اسلاید حداکثر 7 روز کاری و سفارش پاورپوینت 40 اسلاید (به دلیل اولویت ) حداکثر 3 روز کاری انجام می شود. در ضمن جهت سفارش پاورپوینت 40 اسلاید دو بار سفارش 20 اسلاید را پرداخت نمائید. همچنین توجه نمائید فایل های پاورپوینت آمده پس از پرداخت ارسال می شوند ، جهت اطلاع از آماده بوده فایل پاورپوینتِ پروژه ای خاص، می توانید از بخش تماس با ما این موضوع را جویا شوید.


 راهنمای خرید پروژه :

لطفا جهت خرید پروژه به نکات زیر توجه فرمائید :

1ـ لطفا در وارد کردن اطلاعات خواسته شده نهایت دقت را به عمل آورید ، زیرا دریافت فایل پروژه ، تحقیق ، پژوهش و ... در سایت به ازاء پرداخت شما توسط درگاه بانکی می باشد و پس از پرداخت وجه توسط درگاه پرداخت پارس پال ، لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود . مسئولیت وارد کردن اطلاعات نادرست در فیلد های خواسته شده بر عهده خریدار بوده و سایت پروژه سرای مهندسی برق خوزستان هیچ گونه مسئولیتی در قبال وارد کردن اطلاعات نادرست ندارد .

2ـ حال اگر شما از آن دسته افرادی هستید که نیازی به اجراء فایل پاور پوینتجهت ارائه پروژه خود ندارید ، فقط بر روی لینک خرید فایل کلیک کنید .

*** نکته : جهت پیگیری شماره تلفن خود را با یک خط فاصله بعد از نام و نام خانوادگی خود وارد نمائید . به طور مثال : " رضا احدی فرد - 09821113411"

3ـ اگر شما از آن دسته افرادی هستید که برای ارائه پروژه نیاز به ساخت فایل پاورپوینت دارید ، و به خاطر مشغله کاری یا عدم وقت کافی جهت طراحی این فایل یا حتی به دلیل هزینه های گزاف طراحی در محل قادر به انجام آن نیستید ، پروژه سرای مهندسی برق با استفاده از متخصصین مجرب خود این کار را برای شما با هزینه ای کم و به سهولت انجام می دهد تا با خیالی آسوده پروژه خود را ارائه دهید. حال اگر شما جزء آن دست از کسانی هستید که نیاز به ساخت فایل پروژه به صورت پاورپوینت دارید ابتدا بر روی لینک خرید فایل کلیک کرده و فایل word آن را سفارش دهید و سپس بر روی لینک سفارش PowerPoint کلیک کنید و فایل PowerPoint را سفارش دهید.

4- در صورتی که لینک دانلود به inbox ارسال نشده لطفا قسمت spam ایمیل خود را چک کنید. ضمناً آن که لینک دانلودی ارسال شده به ایمیل شما فقط برای 24 ساعت فعال می باشد . به دلیل عدم ارائه لینک مجدد توصیه میشود پس از دانلود فایل را در جای مناسبی ذخیره نمائید.

اخطار: این پروژه ها فقط جنبه کمک آموزشی داشته و می توان به عنوان منبع پروژه ها و مقالات از آنها استفاده نمود و ارائه آن به عنوان پروژه درسی ، پایانامه و ... ممنوع بوده و از لحاظ شرعی حرام می باشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>