اصول عملکرد رله های زمین در شبکه قدرت

عنوان پروژه :

اصول عملکرد رله های زمین در شبکه قدرت

مقدمه :

 یکی از روش های حفاظت سیستم ها در برابر خطای زمین استفاده از رله های جریان زیاد است این روش که از دیرباز مورد استفاده قرار می گرفته است هنوز هم جزو اصلی  ترین روش های حفاظت زمین محسوب می شود .اگر چه در برخی مواردرله دیستانس به عنوان رله اصلی در این خطاها بکار می رود  اما رله های جریان زیاد زمین در این موارد نقش مهمی ایفا میکنند ،زیرا موارد بسیاری وجود دارد که رله دیستانس در خطاهای زمین عمل نمی کند.

با این حال شرایط و عوامل زیادی وجود دارد که باعث می شود که رله های جریان زیاد زمین ،‌ عملکرد صد در صد درست نداشته باشند . این بیشتر به خاطر شرایطی است که شبکه قدرت بر رله تحمیل میکند . بنابراین آشنایی با این شرایط و هم چنین رویارویی با آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است ،‌ زیرا با این کار قابلیت اطمینان سیستم های قدرت را می توان بالابرد.

فهرست مطالب :

اصول عملکرد رله های زمین    
فهرست مطالب

* فصل اول اصول عملکرد رله های زمین
* خطاهای زمین
* ۲-۱ اتصالات رله های زمین
* ۳-۱ انواع معمول رله های زمین
* ۱-۳-۱ رله های با مشخصه معکوس
* ۲-۳-۱ رله های زمان معین
* ۳-۳-۱ رله های IDMT
* ۴-۳-۱ رله های لحظه ای
* فصل دوم مطالعه رله های جهت دار زمین
* ۱-۲ضرورت جهت دار بودن
* ۲-۲ هماهنگی رله های جهت دار
* ۳-۲ پلاریزه کردن رله های جهت دار
* ۱-۳-۲ پلاریزه کردن توسط جریان
* الف ترانس های دو سیم پیچه
* ب ترانس های سه سیم پیچه
* ج اتو ترانس ها
* ۲-۳-۲ پلاریزه کردن توسط ولتاژ
* ۳-۳-۲ روش های دیگر پلاریزاسیون
* ۴-۲ مشخصه عمل رله های جهت دار
* ۱-۴-۲ جبران سازی در رله های زمین
* فصل سوم بررسی برخی از مشکلات رله های زمین
* جریان مانده اشتباه
* ۱-۱-۳ عملکرد ضعیف ترانس های جریان
* نامساوی بودن بردن و اختلاف بین ترانس های جریان
* اشباع DC ترانس های جریان
* ۲-۳ خطاهای چند مداره
* ۳-۳ نامتقارن باز وبسته شدن کلیدها
* ۴-۳ معکوس شدن جریان در سیم پیچ پلاریزه کننده
* ۵-۳ مشکل رله های حاصل ضربی
* ۶-۳ مشکل جریان القا شده در خطوط موازی
* ۷-۳ کاربرد مشخصه هیبرید
* فصل چهارم سیستم های حفاظت زمین دیفرانسیلی
* معرفی سیستم دیفرانسیل اصلاح شده
* انواع سیستم های دیفرانسیلی
* ۱-۲-۴ سیستم دیفرانسیل قدیمی
* ۲-۲-۴ سیستم دیفرانسیل اصلاح شده
* تحلیل شبکه قدرت
* ۱-۳-۴ مفاهیم اولیه تحیلی شبکه
* ۲-۳-۴ روش تجزیه و تحلیل سیستم
* ۴-۴ مطالعه حالت های مختلف سیستم
* ۵-۴ توسعه دیفرانسیل اصلاح شده
* فصل پنجم تنظیم رله زمین در یک شبکه نمونه
* معرفی شبکه نمونه
* محاسبات
* تنظیمات رله
* ۴-۵ نتایج بدست آمده
* نتیجه گیری
* ضمیمه
* مراجع
* لغات کلیدی

 

تعداد صفحات :۱۳۷

هزینه فایل word (تومان) : ۵۰۰۰

فایل pdf : ندارد

خرید فایل Word 
سفارش فایل پاور پوینت  سفارش PowerPoint

معاوضه پروژه معاوضه

 *توجه* حتما قبل از خرید مطالعه شود *توجه*

***به دلیل ایجاد مشکلات در بخش سفارش پاورپوینت توسط برخی از کاربران عزیر ، سفارش فایل پاورپوینت صرفا برای افرادی می باشد که فایل ورد را از سایت خریداری کرده باشند.

در صورت عدم توجه ، وجه پرداختی پس از کسر 50% و فقط با خرید پروژه دیگر قابل استرداد می باشد.***

**توجه : سفارش فایل پاورپوینت 20 اسلاید حداکثر 7 روز کاری و سفارش پاورپوینت 40 اسلاید (به دلیل اولویت ) حداکثر 3 روز کاری انجام می شود. در ضمن جهت سفارش پاورپوینت 40 اسلاید دو بار سفارش 20 اسلاید را پرداخت نمائید. همچنین توجه نمائید فایل های پاورپوینت آمده پس از پرداخت ارسال می شوند ، جهت اطلاع از آماده بوده فایل پاورپوینتِ پروژه ای خاص، می توانید از بخش تماس با ما این موضوع را جویا شوید.


 راهنمای خرید پروژه :

لطفا جهت خرید پروژه به نکات زیر توجه فرمائید :

1ـ لطفا در وارد کردن اطلاعات خواسته شده نهایت دقت را به عمل آورید ، زیرا دریافت فایل پروژه ، تحقیق ، پژوهش و ... در سایت به ازاء پرداخت شما توسط درگاه بانکی می باشد و پس از پرداخت وجه توسط درگاه پرداخت پارس پال ، لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود . مسئولیت وارد کردن اطلاعات نادرست در فیلد های خواسته شده بر عهده خریدار بوده و سایت پروژه سرای مهندسی برق خوزستان هیچ گونه مسئولیتی در قبال وارد کردن اطلاعات نادرست ندارد .

2ـ حال اگر شما از آن دسته افرادی هستید که نیازی به اجراء فایل پاور پوینتجهت ارائه پروژه خود ندارید ، فقط بر روی لینک خرید فایل کلیک کنید .

*** نکته : جهت پیگیری شماره تلفن خود را با یک خط فاصله بعد از نام و نام خانوادگی خود وارد نمائید . به طور مثال : " رضا احدی فرد - 09821113411"

3ـ اگر شما از آن دسته افرادی هستید که برای ارائه پروژه نیاز به ساخت فایل پاورپوینت دارید ، و به خاطر مشغله کاری یا عدم وقت کافی جهت طراحی این فایل یا حتی به دلیل هزینه های گزاف طراحی در محل قادر به انجام آن نیستید ، پروژه سرای مهندسی برق با استفاده از متخصصین مجرب خود این کار را برای شما با هزینه ای کم و به سهولت انجام می دهد تا با خیالی آسوده پروژه خود را ارائه دهید. حال اگر شما جزء آن دست از کسانی هستید که نیاز به ساخت فایل پروژه به صورت پاورپوینت دارید ابتدا بر روی لینک خرید فایل کلیک کرده و فایل word آن را سفارش دهید و سپس بر روی لینک سفارش PowerPoint کلیک کنید و فایل PowerPoint را سفارش دهید.

4- در صورتی که لینک دانلود به inbox ارسال نشده لطفا قسمت spam ایمیل خود را چک کنید. ضمناً آن که لینک دانلودی ارسال شده به ایمیل شما فقط برای 24 ساعت فعال می باشد . به دلیل عدم ارائه لینک مجدد توصیه میشود پس از دانلود فایل را در جای مناسبی ذخیره نمائید.

اخطار: این پروژه ها فقط جنبه کمک آموزشی داشته و می توان به عنوان منبع پروژه ها و مقالات از آنها استفاده نمود و ارائه آن به عنوان پروژه درسی ، پایانامه و ... ممنوع بوده و از لحاظ شرعی حرام می باشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>